Jak krok po kroku ustawić czarny motyw na Facebooku na swoim telefonie i oszczędzić baterię!

Dzięki temu możesz korzystać z aplikacji w dowolnym czasie, bez ograniczenia komfortu użytkowania. Ciemny motyw to ustawienie, które zmienia tło aplikacji z białej na ciemną. Facebook nie oferuje całkiem czarnego koloru tła, ale w tym przypadku odcienie szarości także świetnie się sprawdzają. Co jest określane przez użytkowników, jako najważniejsza funkcja każdej aplikacji na telefonie? Większość jednogłośnie twierdzi, że funkcją tą jest możliwość samodzielnego ustawiania wyglądu danej aplikacji. Nic zatem dziwnego, że oczekuje się tego również od jednego z największego i najpopularniejszego serwisu społecznościowego na świecie, czyli od Facebooka.

 • Co jest określane przez użytkowników, jako najważniejsza funkcja każdej aplikacji na telefonie?
 • Czy zdarzyło Ci się kiedyś czuć się znudzonym lub zmęczonym jasnym i białym tłem na Facebooku?
 • Po wykonaniu powyższych kroków kolor wyświetlania filmów na Facebooku zostanie zmieniony na czarny.
 • Po wykonaniu powyższych kroków kolor wiadomości na Facebooku zostanie zmieniony na czarny.
 • Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

W tym celu przejdziemy do Chrome Web Store, jeśli nie chcesz tracić czasu tutaj zostawiamy Ci Link. Przewiń w dół do sekcji Twoje informacje na Facebooku, a następnie dotknij Własność konta i kontrola. Dotknij Dezaktywacja i usunięcie i wybierz Usuń konto.

Dzięki temu minimalizujesz jaskrawość oglądanych treści. Nie tylko pomagasz sobie odpocząć, lecz także wpływasz na jakość procesu zasypiania – nie od dziś wiadomo, że przed snem nie powinno się oglądać jaskrawych ekranów. Często korzystasz z aplikacji na urządzeniach mobilnych, a ponadto spędzasz długie godziny przed komputerem?

Możesz też zapytać, jak zmienić kolor fb na czarny iphone?

Obecnie nie ma już problemu ze zmianą i czarny messenger jest dostępny dla każdego, kto zainstalował najnowszą aplikację Messenger Facebook. To bardzo proste i wcale nie trzeba wchodzić do ustawień. Od kilkunastu godzin media trąbią jednak o otwartych testach ciemnego motywu na Androidzie i iOS-ie, po tym jak wielkie wdrożenie zapowiedzieli pracownicy Facebooka.

Facebook cały czas włącza użytkownikom nowe funkcje i korekty wyglądu interfejsu. Z uwagi na panujące trendy częściej skupia się to na wersji mobilnej, ale w końcu pochylono się również nad tą dedykowaną preferującym PC. Warto też dodać, że w nowej wersji Facebooka istnieje możliwość przełączania się między ciemnym a jasnym trybem. Przełącznik znajdziecie po rozwinięciu strzałki w dół w nowej wersji Facebooka. Kiedy natomiast przebywasz w ciemnościach, szczególnie przy zgaszonym świetle, lepsza dla Twoich oczu będzie zmiana na dark mode.

 • Poza tym, że można ingerować w dosyć wąskim stopniu w to, jak będą się ustawiały informacje na naszej tablicy, to niewiele da się zrobić.
 • Jakie pozytywy niesie za sobą wybór ciemnego motywu na Facebooku i Messengerze?
 • Zdjęcie głowy z dobrym oświetleniem i neutralnym tłem jest zazwyczaj dobrym wyborem.
 • Korzystanie z jasnych ekranów sprawia, że bardziej go męczymy.
 • Funkcje te nie zostały wprowadzone tylko ze względu na bardziej elegancki wygląd, ale też ze względów wpływających na komfort korzystania z ekranów.
 • Możesz to zrobić, klikając na trzy poziome linie w prawym górnym rogu ekranu.

Jeśli chcesz zmienić swoje doświadczenie z Facebooka na iPhone’a, możesz wypróbować czarną wersję aplikacji. Czarna wersja Facebooka dla iPhone’a oferuje nowy, ciemny motyw, który może pomóc Ci zaoszczędzić baterię i poprawić ogólne wrażenia z użytkowania. Aby skorzystać z tej funkcji, szef estońskiego banku centralnego apeluje o elastyczność musisz mieć najnowszą wersję aplikacji Facebook na swoim urządzeniu. Poniżej przedstawiamy kroki, które należy wykonać, aby aktywować czarny motyw na iPhone’ie. Zmiana koloru tła na Facebooku na czarny może być łatwa i szybka dzięki odpowiedniemu rozszerzeniu do przeglądarki.

Kontynuując temat najczęściej używanej sieci społecznościowej na świecie, którym jest nie kto inny jak Facebook. Chodzi o to, że odkąd pojawił się w życiu każdego z nas, którzy go używamy, jego popularność i wzrost za każdym razem rosły. Chociaż jest kilka nowych, które zamierzają odebrać honorowe miejsce. W tym artykule chcemy pokazać Ci bardzo fajną funkcję, która pozwoli Ci to poznać jak łatwo zmienić kolor mojego Facebooka z komputera. Wybierz opcję „Motyw” i wybierz czarny motyw z listy dostępnych opcji.

Jak zmienić kolor Snapa na czarny?

W przypadku iPhone’a mówimy o okresie 5 miesięcy od chwili ogłoszenia planów udostępnienia trybu ciemnego, a ponad rok od udostępnienia iOS 13 wspierającego ciemny motyw. Na Androidzie sytuacja rozwijała się jeszcze wolniej, mimo że w maju tego roku Facebook zdołał wprowadzić nowy wygląd serwisu na z ciemnym motywem. Po skonfigurowaniu rozszerzenia, możesz już cieszyć się nowym, stylowym wyglądem swojego profilu na Facebooku.

Jak uzyskać czarny motyw na Facebooku

Zmiana koloru na Facebooku może dodać trochę kreatywności i osobistego stylu do Twojego profilu. Dzięki prostym krokom możesz łatwo dostosować wygląd swojego konta. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Facebooku i jak wykorzystać go w celach biznesowych, polecam skorzystanie z polecanych kursów.

Wielu użytkowników najpopularniejszego serwisu społecznościowego z utęsknieniem wyczekuje na ciemny motyw na Facebooku. Firma stopniowo wdraża nowy efekt kolorystyczny, więc jest on dostępny u wybranych użytkowników korzystających z systemu iOS. Sprawdź, czy Ty również możesz korzystać z trybu dark mode na Facebooku. Jak się okazuje władze Facebooka myślą o tym bardzo poważnie i od jakiegoś już czasu testują możliwości trybu dark. Żeby go jednak włączyć, trzeba dokładnie wiedzieć, jak to zrobić.

Jak ustawić czarny Facebook na telefonie Android?

Dzięki niemu możemy wyróżnić się spośród innych użytkowników i stworzyć wyjątkową atmosferę na naszej stronie. Oto kilka podgląd zysków qualcomm za iv kwartał prostych kroków, które pomogą Ci w tym zadaniu. Tryb ciemny to opcja, która zawładnęła sercami i oczami internautów.

Jeśli chcesz dołączyć do tego trendu, możesz łatwo zmienić wygląd swojego profilu na czarny. To były wszystkie metody, które mogliśmy znaleźć, aby zmienić kolor tła i motyw Facebooka na różnych platformach. Wszystkie te metody działają obecnie w 2019 roku i będziemy Cię informować na bieżąco, jeśli pojawi się jakakolwiek nowa metoda. Niestety nie mogliśmy znaleźć łatwej metody na zrobienie tego na urządzeniu z systemem iOS. O ile nie chcesz jailbreakować swojego iPhone’a, masz pecha w tym dziale.

Jeśli nie jesteś zadowolony z pierwszego rozszerzenia, zawsze możesz wybrać drugie. Poniżej wymieniliśmy metody wyszukiwania, instalowania i używania obu rozszerzeń w przeglądarce Google Chrome. Najpierw wymienimy kilka metod, dzięki którym możesz zmienić motyw swojego konta na Facebooku w witrynie. Podstawowym warunkiem jak kobiety rosną w przemyśle kryptowalutowym działania tych metod na komputerze jest posiadanie działającej przeglądarki Chrome lub Mozilla. Przejdź do Ustawień i wybierz opcję „Ustawienia aplikacji”. Ciemny motyw na Facebooku dla iOS-a i Androida pojawia się na urządzeniach użytkowników od dłuższego czasu, ale trudno tu dostrzec jakąkolwiek regułę.

Jak ustawić czarny motyw na Facebooku

Jednak prace trwają na razie tylko dla urządzeń stacjonarnych. Na tę chwilę oficjalne możliwości jakie wychodzą od twórców Facebooka to właśnie ciemny motyw messengera. Są jednak aplikację, które pomogą Wam zmienić tło całego Facebooka. Po pobraniu i zainstalowaniu tej aplikacji na telefonie wystarczy ją otworzyć i zalogować się za pomocą swoich danych logowania na Facebooku.

About the Author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like these